RTG

Zdjęcia z ograniczoną dawką promieniowania

Wykonujemy zdjęcia za pomocą nowoczesnego urządzenia do radiowizjografii cyfrowej (rvg). Dzięki temu, że w tym sprzęcie zastosowano czujnik cyfrowy, dawka promieniowania została ograniczona aż o 90%! Metoda ta jest więc bardziej bezpieczna dla pacjenta, a wiadomo, że wykonanie zdjęcia jest warunkiem koniecznym wielu zabiegów stomatologicznych.
W naszym gabinecie skorzystają Państwo z najbardziej zaawansowanego technologicznie tomografu CS 9000 3D. System Carestream CS 9000 3D łączy technologie pantomografii, cefalometrii i obrazowania trójwymiarowego, dzięki czemu jest najdoskonalszym narzędziem do pełnej diagnostyki zewnątrzustnej.

Informacja o wpływie na zdrowie ludzi i na środowisko działalności związanej ze źródłami promieniowania jonizującego.

Działalność związana ze źródłami promieniowania jonizującego w naszych gabinetach nie powoduje negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko. Postępowanie naszej firmy ze źródłami promieniowania jonizującego jest zgodne z warunkami zezwolenia Śląskiego Panstwowego Wojewódzkiego Inspektowa Sanitarnego w Katowicach i obowiązującymi wymogami prawnymi w tym zakresie wynikającymi z ustawy prawo atomowe, a także zapewnia minimalizowanie wpływu odpadów na środowisko. Nie ma uwolnień substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z wykonywaniem działalności związanej ze źródłami promieniowania jonizującego.

Kontakt

Namysłowscy ul. Kozielska 10/1 40-076 Katowice
 608 207 795
biuro@namyslowscy.pl
Godziny otwarcia
pn - czw: 10:00 - 19:00
pt: 9:00 - 14:00
sb-nd: nieczynne

3 + 14 =