Ortodoncja – leczenie wad zgryzu
Celem leczenia jest prawidłowe ustawienie zębów. W zależności od tego, jaka jest wada zgryzu, ortodonta dobiera odpowiedni aparat – może on być wyjmowany lub stały. To technika najczęściej stosowana u dzieci i młodzieży.
Wykonujemy zdjęcia za pomocą nowoczesnego urządzenia do radiowizjografii cyfrowej (rvg). Dzięki temu, że w tym sprzęcie zastosowano czujnik cyfrowy, dawka promieniowania została ograniczona aż o 90%! Metoda ta jest więc bardziej bezpieczna dla pacjenta, a wiadomo, że wykonanie zdjęcia jest warunkiem koniecznym wielu zabiegów stomatologicznych.
W naszym gabinecie skorzystają Państwo z najbardziej zaawansowanego technologicznie tomografu CS 9000 3D. System Carestream CS 9000 3D łączy technologie pantomografii, cefalometrii i obrazowania trójwymiarowego, dzięki czemu jest najdoskonalszym narzędziem do pełnej diagnostyki zewnątrzustnej.
Kontakt
| Namysłowscy ul. Kozielska 10/1 40-076 Katowice |
| (32) 205 05 29 608 207 795 |
| biuro@namyslowscy.pl |
Godziny otwarcia
pn - czw: | 10:00 - 19:00 |
pt: | 9:00 - 14:00 |
sb-nd: | nieczynne |